--> <$BlogRSDUrl$>

فانوس

يک وبلاگ گروهی در عرصه‌ی سياست، اجتماع و فرهنگ

پيوند به مطالب ديگران

 

وبلاگ‌ها

 

Friday, October 15, 2004


اطلاعيه
ـــــــــــــــــــــ
رامشاد

بسمه تعالى

پیرو اطلاعیه دشمن کوفت(!) دفتر حضرت آیت الله دشمن شکن (مد ظله العالی) این جانب اکبر گنجی ؛ ملقب به "رامشاد" * اعلام می کنم نه تنها هرچه دروبلاگ فانوس می نویسم ؛ به قلم خودم است ؛ بلکه کلیه نوشته های فرد مجهول الهویه ای که در روزنامه های صبح امروز و خرداد به اسم من می نوشت نیزمتعلق به من است که توسط نامبرده سرقت شده است. بدین وسیله از قاضی القضات شهر؛ قاضی مرتضوی در خواست مى کنم پس از تمام شدن یک صد سال اول زندان نامبرده؛ در صورتی که هیچ جرم دیگری برای تمدید زندان ایشان یافت نشد و زندانی هنوزدر قید حیات بود؛ به جرم سرقت نوشته های بنده توسط او نیز رسیدگی فرماید.

بدیهی است حمایت های بی دریغ بیت مکرم حضرت مستطاب دشمن شناس ؛ می تواند امکان صدور حکم اعدام برای نامبرده را مهیا کرده برای همیشه خیال رهبر همیشه در صحنه را راحت نماید.

اکبر گنجی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
*خوانده ام که رامشاد نام فرشته ای است که وظیفه توزیع شادی میان آدمیان را بر عهده دارد و هر کس به میزانی شاد است که "رامشاد" بخواهد.

 
| Permalink |

وبلاگ گروهى فانوس

دربــاره فانـــوس و فانوســيان

آیینه فانوس (رها از فیلتر)

آخرين مطالب فانوس

 

سايت هاي خبري

 

سايت هاى شخصى

 

آرشيو

تماس با ما

- هر گونه برداشت مطلب و يا نقل‌ قول از نوشته‌هاى فانوس در سايت‌ها يا وبلاگ‌هاى ديگر با ذکر مأخذ و حتى المقدور دادن لينک به مطلب مجاز خواهد بود.

- ديدگاه‌هاى فکرى نويسندگان محترم فانوس لزوماً منعکس کننده آرا گردانندگان وبلاگ گروهى فانوس نيست.

- با ارسال مقالات و نيز مشارکت در تبادل نظرها و بحث ها به پربار شدن محتواى وبلاگ خود «فانوس» يارى رسانيد. فانوس متعلق به همه علاقمندان آينده ايران است.

This page is powered by Blogger. Isn't yours?

NOQTE

بازگشت به صفحه اصلى