--> <$BlogRSDUrl$>

فانوس

يک وبلاگ گروهی در عرصه‌ی سياست، اجتماع و فرهنگ

پيوند به مطالب ديگران

 

وبلاگ‌ها

 

Friday, August 27, 2004


ماجراى هواپيماى روسى
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آليوس ماکسيموس


ماجراى سقوط 2 هواپیمای روسی که تقریبا همزمان سه‌شنبه این هفته سقوط کردند و تمام خدمه آنها کشته شدند؛ را حتما شنیده‌اید. این حوادث متاسفانه 89 کشته به جا گذاشت و ساعتی قبل گروهی نظامی؛ وابسته به گروه‌های مسلمان (باز هم دست مسلمانان در یک عمل تروریستی علیه مردم عادی) مسوولیت این حمله را از طریق یک وبسایت بر عهده گرفت . آنها اعلام کردند که این عمل به علت کشتن مسلمانان چچن توسط روس‌ها صورت گرفته. به زودی جزییات بیشتری از این حوادث روشن خواهد شد؛ البته گویا از جعبه سیاه این هواپیماها اطلاعات زیادی بدست نیامده. (جستجوی آخرین اخبار گوگل در مورد این حادثه)
اتفاق جالبی که افتاده در مورد 6 مسافر جوان بوده که به علت مستی خدمه فرودگاه اجازه سوار شدن به هواپیما را به آنها نداده و به این طریق نجات پیدا کرده‌اند . نوشیدن الکل قبل و در حین پرواز در زمان تعطیلات در بین روس‌ها امری معمول است ولی خدمه بعلت مستی بیش از حد این 6 جوان اجازه پرواز به آنها نداده و گویی صندلی‌های خالی را لیست انتظار پر کرده! می‌بینید؛ خدا مشروب خورها رو هم دوست داره!

 
| Permalink |

وبلاگ گروهى فانوس

دربــاره فانـــوس و فانوســيان

آیینه فانوس (رها از فیلتر)

آخرين مطالب فانوس

 

سايت هاي خبري

 

سايت هاى شخصى

 

آرشيو

تماس با ما

- هر گونه برداشت مطلب و يا نقل‌ قول از نوشته‌هاى فانوس در سايت‌ها يا وبلاگ‌هاى ديگر با ذکر مأخذ و حتى المقدور دادن لينک به مطلب مجاز خواهد بود.

- ديدگاه‌هاى فکرى نويسندگان محترم فانوس لزوماً منعکس کننده آرا گردانندگان وبلاگ گروهى فانوس نيست.

- با ارسال مقالات و نيز مشارکت در تبادل نظرها و بحث ها به پربار شدن محتواى وبلاگ خود «فانوس» يارى رسانيد. فانوس متعلق به همه علاقمندان آينده ايران است.

This page is powered by Blogger. Isn't yours?

NOQTE

بازگشت به صفحه اصلى