--> <$BlogRSDUrl$>

فانوس

يک وبلاگ گروهی در عرصه‌ی سياست، اجتماع و فرهنگ

پيوند به مطالب ديگران

 

وبلاگ‌ها

 

Friday, August 13, 2004


!المپیک آتن و آرمان فلسطین
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آليوس ماکسيموس


خبر غم انگیز حذف آرش میراسماعیلی؛ پرچمدار کاروان ایران و اولین امید تیم جودو برای کسب مدال طلا پیش از آغاز مسابقات بدترین خبر برای اردوی ایران و ایرانی‌ها بود. طبق قرعه کشی در دور اول آرش باید با حریفی از اسراییل مبارزه می کرد که "برای حفظ آرمان‌های ملت مظلوم فلسطین" از رویارویی با این حریف خودداری و در نتیجه از گردونه مسابقات حذف شد! یک سوال از دوستان؛ به نظر شما این به آرمان‌های ملت فلسطین کمکی می کند؟ منکه به شخصه معتقدم که اگر آرش (یا هر ورزشکار دیگری که با اسراییلی‌ها روبرو می‌شوند) باید به میدان رفته و مردانه مبارزه کنند (گرچه چنین انتخابی دست آنها نیست!). به نظر شما واقعا ورزشکاران (با وجود سخنانی که در تلویزیون لاریغامی مجبورند بزنند و از فلسطین حمایت کنند) قلبا اعتقاد دارند که با این کارشان به آرمان فلسطینی‌ها کمک می‌کنند؟
ورزشکار تیم اسراییل که مسوول آدمکشی‌های شارون نیست هست؟ حیف نیست تیمی که به دلیل محدودیت‌ها فقط در معدودی از رشته ها شرکت میکند شانس مدال را به این ترتیب از دست بدهد!
نظر شما چیه؟!

 
| Permalink |

وبلاگ گروهى فانوس

دربــاره فانـــوس و فانوســيان

آیینه فانوس (رها از فیلتر)

آخرين مطالب فانوس

 

سايت هاي خبري

 

سايت هاى شخصى

 

آرشيو

تماس با ما

- هر گونه برداشت مطلب و يا نقل‌ قول از نوشته‌هاى فانوس در سايت‌ها يا وبلاگ‌هاى ديگر با ذکر مأخذ و حتى المقدور دادن لينک به مطلب مجاز خواهد بود.

- ديدگاه‌هاى فکرى نويسندگان محترم فانوس لزوماً منعکس کننده آرا گردانندگان وبلاگ گروهى فانوس نيست.

- با ارسال مقالات و نيز مشارکت در تبادل نظرها و بحث ها به پربار شدن محتواى وبلاگ خود «فانوس» يارى رسانيد. فانوس متعلق به همه علاقمندان آينده ايران است.

This page is powered by Blogger. Isn't yours?

NOQTE

بازگشت به صفحه اصلى