--> <$BlogRSDUrl$>

فانوس

يک وبلاگ گروهی در عرصه‌ی سياست، اجتماع و فرهنگ

پيوند به مطالب ديگران

 

وبلاگ‌ها

 

Thursday, October 07, 2004


تا انتخابات ریاست جمهوری ؛ یادداشت اول
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
"اکبر گنجی"

از این پس در یادداشت هایی با عنوان " تا انتخابات ریاست جمهوری" نظرخود را در این خصوص به اطلاع دوستان میرسانم و همه نویسندگان عزیز فانوس و خواننده های محترم را دعوت می کنم تا در این بحث شرکت کنند و نظر دهند؛ تا بتوانیم به اتفاق به راهکاری مورد وفاق وبلاگ نویسان سیاسی برسیم و آنرا به عنوان نظر بخشی از جامعه سیاسی ایران انعکاس دهیم. یکی ازمحاسن هم اندیشی ما در این مورد " جلوگیری از سواستفاده احتمالی اصلاح طلبان پیرو خمینی و مطیع خامنه ای" است ؛ در ادامه مطلب؛ با توضیحاتی که عرض می‌شود منظورم را روشن خواهم کرد.
در همین ابتدا تصریح می کنم که به علت ناپایداری شدید فضای سیاسی ایران؛ احتمال بروز دهها مساله ریز و درشت؛ که شاید هریک بتواند مسیرحرکت جامعه یا رژیم یا انتخابات را عوض کند؛ وجود دارد. ما در امروز و اکنون؛ با در نظر گرفتن شرایط " واقعا موجود" صحبت می کنیم و نوعا نظراتمان؛ اما و اگر دارد. خلاصه آن که پیش بینی 100 درصدی نداریم! همچنین ابتدا و به طور جمعی تلاش می کنیم صورت مساله را تشخیص دهیم و بعد که مساله روشن شد؛ راهی که به ذهنمان برسد ارائه می کنیم....
به نظرم این مقدمه برای شروع کافی است. دوستان نظری دارند بفرمایند استفاده کنیم.

 
| Permalink |

وبلاگ گروهى فانوس

دربــاره فانـــوس و فانوســيان

آیینه فانوس (رها از فیلتر)

آخرين مطالب فانوس

 

سايت هاي خبري

 

سايت هاى شخصى

 

آرشيو

تماس با ما

- هر گونه برداشت مطلب و يا نقل‌ قول از نوشته‌هاى فانوس در سايت‌ها يا وبلاگ‌هاى ديگر با ذکر مأخذ و حتى المقدور دادن لينک به مطلب مجاز خواهد بود.

- ديدگاه‌هاى فکرى نويسندگان محترم فانوس لزوماً منعکس کننده آرا گردانندگان وبلاگ گروهى فانوس نيست.

- با ارسال مقالات و نيز مشارکت در تبادل نظرها و بحث ها به پربار شدن محتواى وبلاگ خود «فانوس» يارى رسانيد. فانوس متعلق به همه علاقمندان آينده ايران است.

This page is powered by Blogger. Isn't yours?

NOQTE

بازگشت به صفحه اصلى